Karkonosze

Zamknij
Czytaj:

Nowe ławki na Szrenicy

. 13:04, 28.06.2026
Skomentuj Nowe ławki na Szrenicy Ski Arena Szrenica

Na górnej stacji kolei linowej na Szrenicę wymieniono stare ławki przy peronie. Dotychczasowe siedziska były już mocno zużyte, więc zastąpiono je nowymi, solidnymi ławkami, które mają zapewnić większy komfort turystom.

 

Nowe miejsca do siedzenia są już dostępne i chętnie wykorzystywane przez odwiedzających. Można na nich odpocząć po wędrówce albo poczekać na zjazd koleją, jednocześnie podziwiając widoki Karkonoszy. Zmiany są częścią szerszych działań mających na celu poprawę infrastruktury turystycznej i zwiększenie wygody oraz bezpieczeństwa gości.

 

Stacja Szrenica Ski Arena działa w godzinach 9:00–16:30.Organizatorzy przypominają, żeby zaplanować zjazd do Szklarskiej Poręby najpóźniej przed 16:00.

 

Czytaj dalej: Pod Szrenicą przybędzie miejsc parkingowych

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu karkonosze24.com. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%